| eatyourgirlright a întrebat:

Acum trei luni am sangerat maroniu vreo 3 zile si dupa aceea nimic. Acum iar 3 zile am sangerat maro si dupa au revenit secretiile normale. Nu mi-a venit niciodată menstruatia pana acum si sincer mi-e frica.
E ok ce se intampla? e ceva grav?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Totenkampf a răspuns:

Nu crezi că mai bine ar fi să porți o discuție cu mama ta, în cazul în care o ai aproape, desigur. Cred că nu-i nimic mai frumos pentru o mamă ca atunci când află că fetița ei deja începe procesul de maturizare. Cu ocazia asta îți vei întări și relația cu ea.