| tcandrei a întrebat:

Ajutati-ma.de ceva timp mi se usuca gura si nu pot sa in scuipatul.la masa inghit greu mancarea si trebuie sa ma misc ca so inghit usor. ce trebuie sa fac, dati-mi niste sfaturi va rog.am si probleme cu respiratia pe nas, dar asta nu se intampla in fiecare zi. ajutatimi dati-mi niste sfaturi

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Du-te la medic. Poti avea o boala care se manifesta cu uscuaciunea gurii care sa necesite investigatii spulimentare si tratament.

| marrr a răspuns:

Eu simteam acest lucru si aveam "un nod in gat" cand am facut amigdalita. Du-te la medic si spune-i simptomele pe care le ai si va stii unde sa se uite.
Sanatate!