| crytical a întrebat:

Ajutor, am inghitit un cub de gheata. A trecut deja ceva timp, ce as putea face?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| RespiraSiInspira a răspuns:

Nu mai ai nici o sansa de supravietuire, cel mai bun lucru acum este sa te inscrii in lista dnatorilor de organe sad

6 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Toarna si niste whisky peste el happy
Nu e nevoie sa faci nimic, se topeste si nu lasa urme.

| SergiuBoss11 a răspuns:

surpriseiti vor ingheta organele interne si vei muri, dar agonia va fi de lunga durata

| 愛日本 a răspuns:

Cub de gheata = apa inghetata
Ai inghitit apa.

| AirănMeidăn a răspuns:

de ce rad

| Prezidentul a răspuns:

Da-ti foc, asa se topeste gheata.

| AlinaPopaPGVy a răspuns:

Buna. Am pățit și eu aseară sa inghit câteva granule. Sunteti ok. Ati avut repercursiuni?