| Maria_Sara_1991 a întrebat:

Ajutor am o problema pe mama o doare rau burtica e si constipata. Burtica a inceput sa o doara de ieri dimineața pe la 9-10 a avut o durere puternica dupa care a facut febra 38, 4 i-am pus supozitoare cu glicerina din 4 in 4ore. Durerea de burtica nu ia trecut doar febra iar la scaun nu poate iesii deloc de ieri...o dor piciorusele nu poate sta deloc pe ele de durere Nu poate nici dormiiva rog ajutati-ma ce sa ii fac? Pana de dupa masa cand o sa mergem la medic

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

No Spa. Este un calmant pana mergeti la medic.