| Dreamlove a întrebat:

Ajutor! Dau fundita! Cineva din familia mea, si-a facut analizele astazi pentru ca i-a fost foarte rau. Analizele nu au iesit tocmai bune, leucocitele fiind 25000 :ostraight face VA IMPLOR! Raspundeti-mi! Am nevoie urgent!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| •.•°..::paffy::..•.•° a răspuns:

Are o infectie...(o raceala ceva)

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Poate fi o infectie grava, dar si ceva mult mai serios, adica o leucemie (totusi sunt prea putina leucocite, asa ca inclin sa cred ca este o infectie severa). Urgent, la medic, preferabil la boli infectioase (in seara asta, la camera de garda, fara amanari).

| cristianorudi7 a răspuns:

Nu e de bine, are o infectie undeva, mi-a spus mami care este in domeniiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posteaza din nou intrebarea scriind mai intai "pentru dl. dr. Bogdan Doroftei"

| RALUMA25 a răspuns:

Normalul de leucocite este de 7000 mm3
poate fi o anemie hemolitica, sau chiar mai grav o leucemie acuta
daca nu este tratata la timp poate deveni o leucemie cronica!
informeaza-te si duceti-va la un medic specialist

| Dreamlove explică:

Multumesc mult !