| anonim_4396 a întrebat:

AJUTOR!
Mi-a iesit pe capul penisului niste bubite rosii, saptamana trecuta aveam una dar acum s-au inmultit frate, sunt extrem de speriat, am 13 ani, parintilor NU LE SPUN, va rog spuneti-mi ca nu e grav si ca va trece de la sine.Nu stiu ce sa fac, imi vine sa plang sad
Sex nu fac, am 13 ani logic, nu ma masturbez nu stiu de la ce au mai aparut si astea.
FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

:)) =))

http://www.youtube.com/watch?v=zkUgqYNlrOE

| Gabi19971983 a răspuns:

Ai grija, igiena intima e importanta.
Ai grija ca inainte si dupa sa urinezi, spalate pe maine.
Se poate si din cauza asta.winking
Succes!
Nu te ingrijora, vor trece!winking
Funda?

| LittleBugsBunny a răspuns:

In primul rand trebuie sa le spui parintilor oricat de rusine ti-ar fi nu ai motive sa te simti asa apoi...trebuie sa mergi la un medic...