| Paix a întrebat:

Ajutor TPU!
Care stiti o crema sau ceva foarte foarte bun pentru vindecarea cicatricilor, semnelor, petele negre ( mai ales semnele ce raman dupa ce storci un cos )
Cel cu cel mai bun produs, leac, funda! Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Poţi încerca să foloseşti Contractubex gel - vezi Prospectul de la linkul :
http://www.pcfarm.ro/prospect.php?id=3441

Toate cele bune.

1 răspuns:
| nouatigaraelectronica a răspuns:

Crema de galbenele este foarte ok. Se gaseste la fiecare magazin Plafar. Oricum mai sunt si alte solutii si poti intreba acolo.