| BebeClown a întrebat:

Aloha TPU! Este normal ca la varsta de 14 anul sa m.ai am dinti de lapte? DE exemplu vara trecuta mi. a cazut un canin si am se misca celalalt.VA avea in viitor urmari daca imi cad asa tarziu?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| BebeClown explică:

Aloha TPU! Este normal ca la varsta de 14 ani sa m.ai am dinti de lapte? DE exemplu vara trecuta mi.a cazut un canin si acum mi se misca celalalt.VA avea in viitor urmari daca imi cad asa tarziu? scuze m.am grabit

| Elena_2321 a răspuns:

Da,este normal si nu va avea urmari

| JohnnyBi a răspuns:

Cel mai usor e sa te duci la dentist sa il intrebi. nu te papa. si un control e mereu binevenit

| Minecrafteru a răspuns:

Mie imi cad dinti din acelasi loc la 13 ani, dar miau crescut, adica, mi-a crescut al treilea canin intr-un loc...Nu mi se pare normal, dar daca tu ai dinti de lapte la varsta asta, inseamna ca nu mi-a crescut, eu ce sa fac, nu mia-m pastrat dintii sa stiu tongue