| honey2804 a întrebat:

Am 1.77 m si 65 kg. Oare e normal straight face?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| lolly_3072 a răspuns:

E mai mult decat binelove struck
in oprice caz nu strica sa te menti in forma prin sportlove struck
alergat, sau sarit coardabig grin
baftaaa, pup lolly>>big grin

6 răspunsuri:
| davidwarner a răspuns:

Da, este foarte normal. Greutatea ideala se alfa scazand 10 din inaltime. 1.77-10=67 kg.

| smile20000 a răspuns:

Tresa slabesti doar 2 kg

| ღViS3CoLoRaT3ღ a răspuns:

Eu zic ca da insa conteaza si varsta uite un test insa trebuie sa ai min 18 ani, baga si tuh 18 nu conta:P http://www.calcule.ro/......tutie.aspx eh:)) sper sa iti fie de folos

| ღViS3CoLoRaT3ღ a răspuns:

laughingfotomodel?laughing ce tare esti laughing okey deci uite si eu sunt fata si sincer mi s-a spus ca am putine kile in plus si desi stiu ca e adev nu prea imi pasa...laughing am sa slabesc eu cand apuc, intr-o excursie sau cevalaughingbig grinviata nu depinde de silueta mereu tongue

| InsaneDoll a răspuns:

straight face.Ma intreb eu acum e normal sa fiti obsedate de silueta?straight face
doamne in ultima vreme numai asta vad pe TPU.E normal daca am 43 de cm.si 90 de kg?straight face
Ba frate daca uh te simti bine in pielea ta ce-ti pasa daca e normal sau nu?straight face
Si ca sa-ti raspund la intrebare da e super mega normal sa ai atatahappyCe naiba toate vreti acum fotomodel?