| anonim_4396 a întrebat:

Am 14 ani, 1, 60m si 43 kg.Ar trebui sa ma ingras?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| DDoctorita a răspuns:

Deci, hai sa fim seriosi, daca a intrebat ceva nu trebuie sa criticati repede.

Raspuns: uitate in oglinda, ce vezi? Iti place ceea ce vezi? Te vezi slaba? Te vezi grasa? Cand gasesti raspunsul la intrebarile mele, atunci vei stii raspunsul la intrebarea ta! =)

11 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Da

| Anda1197 a răspuns:

Nu-ti fa griji! eu am 15 ani 1.61 si 45 kg, deci suntem "frati" rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru Anda1197):

Pot sa intru si eu in grupbatting eyelashes? laughing

| Anda1197 a răspuns (pentru anonim_4396):

Chiar te rog rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca sa mananci suficient si sa iti iei aportul de vitamine si proteine happy.

| AmanoYuno a răspuns:

Doamne tu te vezi? tu si aproape totate fetele intreaba de astealaughing
numai intrebari de astea gasesti pe acilaughing
este mai mult decat perfect maximul ca sa fi considerata slaba este la inaltimea ta 50 kghappy
nu te baga la dieta ca nu ai de ce plus ca e mai bine sa fi sanatoasa decat super anorex...pardon super modellaughing

hai papa``

| AmanoYuno a răspuns (pentru AmanoYuno):

Sscz nu vazusem ca lumea intreberea dar esti perfect asa si incearca sa te mentii cam asa pana cand nu mai cresti ca sa nu i probleme de greutate mai tarziuhappy

| pulx a răspuns:

Da depinde ce esti.Baiat sigur ca da. Fata mai putin important.

| mara67 a răspuns:

Esti in crestere,... nu incerca sa te modifici inca ..esti destul de bine ..corpul tau se dezvolta in felul lui

| H3ADsHoT a răspuns:

Esti scunda ar trebui sa te ingrasi pana la 50 kg, greutatea

| Ayew a răspuns:

Eu am 13 ani, 1.66 m si 50 kg. Sunt inalt si slab, momentan nu ar trebui sa te ingrasi, nici sa slabesti, esti destul de Ok.