| anonim_4396 a întrebat:

Am 14 ani si nu mi-a venit menstruatia toate fetele din clasa de la mine rad si spun ca sunt singura din clasa

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Pana la 16 ani o poti astepta fara griji. fetele de la tine din clasa sunt cam prostute, nu? Ele au menstruatie dar habar n-au ce e normal si ce nu.

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Puiu fii indiferenta nu pune la suflet bine ca le vine lor las ca e timp si la tine

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Nu trebuie sa le iei in seama ...la fiecare persoana vine diferit... daca vrei poti sa le explici ca fiecare corp e altfel...nu toate functioneza la felwinking

| M.madallina a răspuns:

Eu am 12 ani si mi-a venit acum 3 luni.este oribil, crede-ma.si in legatura cu colegele tale, ignora-le!

| julieta a răspuns:

Mie mi-a venit pe la 15 ani.don"t worry.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

laughing doamnee de ce rad nici mie nu mia veenit am 14 ani si sunt cam slaba am 45 de kg si nu rad de mine fetelehee heeasa ca sa numai rada :*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu te speria... dar am si eu o intrebare abia mi-a venit menstruatia sicand ar fi trebuit sa vina nu mi-a venit... oare de ce?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fii indiferenta nu pune la suflet bine ca le vine lor las ca e timp si la tine

| orkide a răspuns:

Poate sa-ti vina si la 16, bucura-te cat n-ai, ca apoi e multa bataie de cap cu ea...