| anonim_4396 a întrebat:

Am 15 ani, baiat, 1, 75, 70 KG si de obicei mi se vad sanii urat prin tricouri adica parca sunt umflati, "tzuguiati" si nu stiu ce sa fac sa se vada fain adica sa se intareasca sfarcurile happy Are cineva vreo idee sa se vada mai bine sanii prin tricou, imi este cam rusine asa sa ies... Dau 20x de funde!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AikkoxD a răspuns:

Fă sport, mult sport.
http://www.culturism.ro/antrenament/exercitii-piept.html

3 răspunsuri:
| shadovv a răspuns:

Da si tu o poza pentru o critica constructiva. Incearca gheata.

| Λndrei a răspuns:

Poarta sutien!

| AnOnIm1220 a răspuns:

Nu mai purta tricouri strampte... poarta doar tricouri mai largi.