| UnVarLegendar a întrebat:

Am 15 ani si 1, 69 inaltime.De 1 luna am dureri la coloana, la picioare in mod special si din capul pieptului spre inima, simt intepaturi si la splina.E de la crestere sau am ceva probleme de sanatate?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| PrisonBreak112 a răspuns:

Nu cred ca e de la crestere.Cred mai mult ca ai o problema de sanatate.Contacteaza medicul de urgenta. Splina, coloana, inima pot semnala o problema de sanatate. Picioarele nu te teme e de la crestere