| ionut23C a întrebat:

Am 15 ani si am pietre la tate, mai exact sub sfarcuri. In stanga este mai mare piatra iar in dreapta este micuță.
Le am de aproximativ 2 ani jumate. Ar trebui sa ma îngrijorez?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ionuț mamă, asta e o intrebare portivită pentru un medic care te consultă față-în-față, nu online!

| Donsavas a răspuns:

Da,ar trebui să te îngrijorezi constructiv mergând la un consult fiindca nu e normal.