| Ariana56 a întrebat:

Am 16 ani am 2 cicatrici de când eram mica şi vreau sa scap de ele una o am de când aveam 2 ani pe picior pentru ca mama gatea şi eu plangeam si m-a luat în braţe şi mi-a varsat apa fiarta din greseala pe picior cum gatea şi una la frunte pentru ca tot când eram mica aveam un câine eu aveam 4 ani eram mica şi l-am tras de urechi şi câinele ma muşcat de frunte era câinele nostru era de talie mica maidanez atunci am fost şi cusuta la frunte şi mi s-a facut şi vaccinul acela care se face când te musca un câine.Cum pot scapa de acceste cicatrici? Eu am impresia ca sunt urâta avand acceste cicatrici mai ales cea de la frunte

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Operație estetică.

| Violleta2022 a răspuns:

Poti face operatie estetica cu laser, de eliminare a cicatricilor, dar este foarte scumpa.

| Cipi1212 a răspuns:

Nu știu cum poți scăpa de cicatrici.