| anonim_4396 a întrebat:

Am 16 ani si am probleme cu pungile de sub ochi si cearcanele. Ce remedii stiti pentru asta? (Dorm in jur de 9 ore si nu am probleme de sanatate)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună!
Bagă la frigider două linguri peste noapte. Dimineaţa pune-le pe ochi şi menţine-le acolo până se încălzesc. Acest efort va avea efecte vizibile după două săptămâni.
Te pup!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca niste comprese cu gheata.
Si feliile crude de cartofi te pot ajuta!

| Vi003 a răspuns:

Ca tot e duminica si stai acasa, pune-ti comprese cu felii de castravete, fac minuni! Fa-te frumoasa!

| iulia_7948 a răspuns:

Nu mai bea!