| Valentina7777777 a întrebat:

Am 17 ani am fost ieri la gineecolog sa mi se ia secreţie vaginala iar acum am nişte dureri în zona vaginului.Ce pot face sa nu ma mai doara?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ma indoiesc ca sunt de l un control ginecologic, ca doar acolo nu ti-au facut nimic invaziv!

| ioana748 a răspuns:

Spala cu apa calda cu bicarbonat, o sa treaca.

| shyde a răspuns (pentru ioana748):

Chiar subscriu ideea, am auzit ca e bun, mama isi trata problemele uro-genitale cu el.

| ioana748 a răspuns (pentru shyde):

Da,face minuni. Pe cat pot incerc sa dau mai departe informatia aceasta care mie chiar mi-a adus rezultate extraordinare dupa ani de tot felul de bazaconii de tratamente.

| shyde a răspuns:

Asteapta putin sa vezi cum evolueaza treaba. Daca nu se schimba, mergi la medicul de familie si de acolo vezi ce se mai intampla. Merge si un examen urinar de laborator, e vreo 30-50 de lei. Ala e bun mereu de facut.

| Toastbody a răspuns:

Baga un paracetamol