| myuser a întrebat:

Am 183 ce greutate ar trebui sa am?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ruxiionita a răspuns:

Depinde acum si de varsta dar de regula intre 70-80 kg

10 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

73 kile daca esti baiat si vreo 63 daca esti fata.

| mgtow a răspuns:

87 kg.

| mona a răspuns:

Aproximativ 75 kg

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Cam 75 kg.

| OskarRM a răspuns:

183 ce? Mere,mamaligi,kg, m, cm, beri, ani?!

| Puffulets a răspuns:

83kg

| maryus24 a răspuns:

In jur de 80 de kg si sa nu treaca de 85 de kg

| LeCaras a răspuns:

CE? WTF 183 de KG?!

| PattyC a răspuns (pentru LeCaras):

Ceai ma cu baiatu 1, 83 inaltimea nu greutatea doamne uni oameni nu pricep deloc

| LeCaras a răspuns (pentru PattyC):

Ii era greusa puna o virgula? ca asa ne dadeam toti seamalaughing