| Stadefian a întrebat:

Am 185 și mă simt scund in sensul că mă simt mai scund și decât cei de 175, stau destul de drept insa pur și simplu, poate coloana strâmbă, habar nu am.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ești plinuț? Uneori, acestia par mai scunzi, iar cei zvelți mai inalti.

| anonimuIl a răspuns:

Nu ai cum să te simți mai mic decât cei de 1, 75. Privește doar în față sau peste ei când ești în fața celor mai mici decât tine. Dacă privești în jos ai sentimentul că ești mai mic decât ei.

| Violleta2022 a răspuns:

Poate ai o problema psihica, daca imaginea iti este distorsionata si te simti mai mic chiar si decat unul cu 10cm mai scund ca tine.

| darrio2007 a răspuns:

Nu esti scund deloc. Dimpotriva. Eu am 190 cm si nu simt asa ceva.