| Patricia445555 a întrebat:

Am 19 ani, sunt însărcinată, am câteva dureri de burta de la sarcina, e normal sa ma doara burta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la ginecologul care iti monitorizeaza sarcina, sa te consulte

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Depinde ce fel de dureri vs in cate luni, ai grija că a pățit cineva din familia mea sa aibă totul perfect iar în luna a șaptea era să facă avort, nu știu cum Dumnezeu a simțit ceva și sa văzut că era o infecție, fii atentă și la ce simți tu, greșeală respectiv că avea încredere în doctorita de familie

| sierra1 a răspuns:

Dacă ții la săntatea ta, NU faci online "consultații" cu cizmari in loc de medici. Te duci tu la medic. Unul real

| ioana748 a răspuns:

Mergi la doctor.