| grogaru a întrebat:

Am 2 cicatrici 10-20 cm pe piept rezultate in urma interventilor chirurgicale la care am fost supus dupa un accident de masina, unde pot apele pentru a-mi corecta cu succes aceste inestetice urme?(Categoria e Sanatate, dar asta tine mai mult de chirurgie estetica))

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
assiris
| assiris a răspuns:

La fostul meu coleg de liceu - Dr. Lascar la Bucuresti. E cel mai bun.

| RoxanaStan00 a răspuns:

Ai incercat gelul tratament natural pentru cicatrici de la Derma E? Eu am avut mai multe cicatrici si am reusit sa ma vindec cu el.