| Ana3099 a întrebat:

Am 21 de ani mă simt super rău am fost și la medic mi am făcut perfuzi dar tot nu ma simt bine mă simt slăbită și am așa o stare de moleșeala și vomit.Ce sa fac sa îmi treacă?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Stii foarte bine care este cauza. Ai scris aici.
https://www.tpu.ro/......rit-cu-el/

| Violleta2022 a răspuns:

Asta este dupa vreo bataie recenta, primita de la sotul tau?

| Mindfulness a răspuns:

E posibil sa fi anemica. Mergi la medicul de familie, îți dă trimitere și nu plătești nimic.

| IL0VEDINER0 a răspuns:

Am avut aceeasi stare de la anemie. O alimentatie bogata in toti nutrientii si suplimente alimentare.Altfel nu prea ai cum.