| T0XING a întrebat:

Am 40 de kile la 1, 50, poate ca vi se pare putin dar vreau sa slabesc pentru ca arat gras.Cum pot slabi rapid?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poti slabi facand sport!

| RoCkKiD a răspuns:

Cati ani ai?

| T0XING explică (pentru RoCkKiD):

| RoCkKiD a răspuns (pentru T0XING):

La varsta asta, daca te apuci de o dieta care nu e recomandata de un medic o sa iti faci mult mai mult rau decat ai crede. Momentan daca vrei sa slabesti fa-o prin execitii nu prin diete. Esti in crestere, organismul tau are nevoie de toti nutrientii.

Răspuns utilizator avertizat
| Yurim a răspuns:

Depinde în ce oraș stai și în ce clasa ești. Dacă îmi vei da aceste informații îți pot spune mai multe privind locația unde te afli. Sau sa îți recomand sălii și asa mai departe

| T0XING explică (pentru Yurim):

Tre sa mai astept cateva luni pana fac 14 sa pot sa ma duc la sală, oricum sunt din hunedoara si este o sală aproape se mine