| AlinaAlyna a întrebat:

Am 53 de kgpuppy dog eyes si 1.65 credeti ca sunt bine:-s?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Tania a răspuns:

Da este foarte bine si eu am 1.65 si mi-asi dori sa am mai mult de 48 de kg laughing.

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Da,esti perfect happy

| RainUmbrella a răspuns:

Eu am 1.63 si 45 kg. Acum depinde si ce varsta ai, dar esti foarte bine. Poate putin slabuta dar esti ok.

| Bianca123 a răspuns:

Da.si eu am 43 KG si 1, 60

| cezar987 a răspuns:

Este bine!

| DonBulan0 a răspuns:

Da.Funda?