| Mariana_Ballu_1952 a întrebat:

Am 60 de ani,am spondiloartroza lombara,deci am dureri de picioare la mers,picioare grele - cineva m-a sfatuit sa iau picaturi de POLYGEMMA ARTICULATII -stie cumva cineva sa-mi spuna,daca a auzit ceva despre acest produs? -bine,eu iau diverse antiinflamatoare -ce altceva,la varsta mea? -dar,doresc sa cunosc si parerea altcuiva,daca este eficient sau parerea unui farmacist, cineva in tema! -va multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa faci un consult de chirurgie vasculara.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună seara!

Într-adevăr, acest supliment este indicat pentru regenerarea articulaţiilor ( are şi efecte antiinflamatoare ) şi e posibil să aibă efecte benefice şi în cazul dvs.

Vezi Prospectul la linkul :
http://www.pcfarm.ro/produs/6278/Polygemma-14-Articulatii---PlantExtrakt

Totuşi, chiar dacă este vorba de un supliment alimentar ( care se eliberează fără Reţetă/prescripţie medicală ), este INDICAT să aveţi acceptul/recomandarea medicului de familie ( sau cel specialist curant ) - pentru a vă asigura că administrarea NU interferează cu alte medicamente/afecţiuni!

Toate cele bune şi multă sănătate.

Sărbători fericite!

| kiri11 a răspuns:

Pentru genunchi iti pot recomanda banda magnetica knee active. happy