| Edvin_4034 a întrebat:

Am 9 ani si 6 luni si pe data de 13 ianuarie 2011 am facut vaccinul antipoliomelita.Acum ma doare burta rau. Ce inseamna asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| avoncosmeticecoordonator a răspuns:

Daca te doare f rau vb cu medicul tau sau mergi cu un parinte la un medic sa te vada nu merge pe presupuneri de la amici care habar nu au
sa nu ai cumva apendicita daca te doare pe partea dreapta. fara legatura cu vaccinul

| heyexpert a răspuns:

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, ca ai ceva la burta care se transmite de la creier ''prostie''

| HoLloWerMaSk a răspuns:

Pai eu am 12 ani si am facut si eu vaccinul, dar eu aveam mancarimi pe spate si pana la urma s-a dovedit ca asistenta care a facut vaccinul a folosit acelasi ac pe care l-a folosit sa faca o injectie la alta persoana si in acel an a trebuit sa fac 6 doze dintr-un alt vacin odata la 2 saptamani dac asta s-a intamplat si la tine iti sugerez sa te prgatesti pentru niste vaccinuri dezinfectante.

| Filip23 a răspuns:

Pana te duci la medic, ia si tu ceva pentru burta, saprosan, ceai de menta.