| andreea800 a întrebat:

Am apa la genunchi cum pot scapa de ea fara asistenta medicala?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| dany1414 a răspuns:

Nu Poti scapa de ea fara asistenta medicala ai de grija accea apa se va transofrma intr-o infectie si va trebui sa-ti amputeze piciorul du-te cat de repede poti la urgente

2 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu cred a se poate fara operatie. Tatal meu a avut asa ceva si s-a operat.Nu a mai recidivat niciodata.

| andreea800 explică:

Am incercat un leac babesc sau ce o fi ala dar mi-am pus brustulan si mi-a trecut