| minnie91 a întrebat:

Am asa o intrebare, de o vreme, mananc si dupa ce termin de mancat, parca ma simt nesatula, simt senzatie de foame si stau pe dubii sa mai mananc cv sau nu))
p.s. mananc fructe cam multe.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| andreinr1 a răspuns:

Fructele nu iti tin de foame, cel mai bine e sa mănânci cateva felii de pâine, asta doar daca vrei tu si nu consideri ca te îngrasi. DACA VREI SA NU TE INGRASI SI VREI SA ANANCI FRUCTE MANANCA BANANE, banana iti tine de foame si este si un pansament gastric foarte bun, vei simti stomacul mai plin decat sa manaci mere sau ce fructe mănânci tu. FUNDA?

1 răspuns:
| Panzer1945 a răspuns:

Poti face o analixa la scaun, sa verifici de viermi intestinali.