| chitz_6965 a întrebat:

Am auzit ca mararul face sanii sa creasca mai repede.este adevarat? cine a incercat asa ceva? in cat timp au fost vizibile rezultatele dorite? big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Gabriela2011 a răspuns:

Da este adevarat! Dar nu neaparat marar de mancat poti sa te duci la plafar si gasesti niste picaturi cu extract de marar. De fapt chiar asa se numeste ( costa pana in 5 lei ) Pai stiu ca verisoara mea a folosit putin timp si deja i s-au mai marit sfarcurile big grin. Poti incerca scrie pe prospect cate picaturi sa pui in apa e can naspa la gust am auzit dar baba sufera la frumusete big grin (Funda)

5 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

laughing AI tatele mici si nu stii ce sa faci ca sa iti creasca? Plastic surgery e raspunsul... happy

| DeDii a răspuns:

Mai chiar nu stiu.eu stiam de porumb da acum nahappy

| Zenithf a răspuns:

Aveti grija ce faceti, cel mai bine ar fi sa faceti mai intai analize sa vedeti cum stati cu hormonii (tabloul hormonal parca ii zice?) si apoi, daca medicul zice ca este ok, sa folositi acest tratament. Mararul contine fitoestrogen, si persoane care l-au folosit pentru marirea sanilor nu numai ca nu au obtinut ce au vrut, dar s-au trezit cu niste noduli in sani pe care inainte nu-i aveau.

| dedesh a răspuns:

Mararul e bun doar atata timp cat este folosit. dupa ce vei inceta sa il mai folosesti, sanii vor revenii la dimensiunea initiala.mai bine apuca-te de exercitii

| dutsaaaaa a răspuns:

Trebuie sa faci tratament de la 4 la 6 luni aproape in fiecare zi, daca nu, nu rezolvi nimic