| Andrei15_4746 a întrebat:

Am auzit cat iei droguri, cum ar fi cocaina intri in stare de "down". Intrebarea mea este ce este aceasta stare?
Alta intrebarebig grinrogurile se vad in sange? daca da pentru cat timp? happy
mersi anticipat
ps:nu ziceti lasa drogurile sau etc eu vreau sa stiu rasp la aceste intrebari!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| bobby_7474 a răspuns:

Cind iei droguri,intrii intr-o stare de euforie,mai bine zis o lume ireala,o lume pe care noi cei care nu ne drogam o numim "DOWN". Chiar daca te droghezi,sau ai intentia, cred ca nu as fi unica care ti-ar zice LASA MIINILE JOS DE PE DROGURI! Iar acum raspunsul la a doua curiozitatae a ta, timp de 6 luni dureaza si in singe si in urina, urmele de THC(tetrahidro canabiniol), iar cele mai puternice pot dura si mai mult.Si-ti doresc sa fie doar o pura curiozitate, si nu un adevar crunt!

| Laura a răspuns:

"Down" este o stare de anxietate. Și drogurile se văd în sânge, perioada depinde de ce fel de drog.

Răspuns utilizator avertizat
| Иαяʋтσ a răspuns:

Insemana ca te droghezi laughing 112