| anonim_4396 a întrebat:

Am auzit si eu de la cunostinte. sau alte persoane. mai multe la numar. ca s'ar zice. ca dupa ce iti incepi viata sexuala... nu mai ai cosuri si probleme de genul asta...

sincer nu stiu ce legatura are sexu cu, cosurile... dar... hai sa zicem.

voi ce parere aveti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Cosurile au o mare legatura cu secretia de hormoni sexuali si se presupune ca inceperea vietii sexuale regleaza nivelurile hormonale, ceea ce este adevarat. Dar rareori inceperea vietii sexuale produce o reglare atat de importanta a nivelurilor de hormoni incat sa aiba efect si asupra cosurilor. Asadar, are legatura, dar se intampla arareori.

nony
| nony a răspuns:

Este un mit.Nu crede toate prostiile.
Se zice ca-ti schimbi sangele, dar ce sange, ca aici e vorba de alte lichidehee hee.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La mine nu prea a mers, am zis ca mai incerc tratamentul asta cu sexu' inca vreo luna asa, si daca tot nu reusesc, trec la altceva. straight face Glumesc, nu au nicio legatura, e inca un mit din popor. happy