| Roxana34556 a întrebat:

Am avut aseara febra foarte mare dar a scazut nu mai am deloc acum mi-a facut sotul meu un test Covid care a ieşit negativ. Acum mă doare puţin nasul de la el este normal? Şi ce pot face în legătură cu asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cat a fost "febra mare" si cat timp a durat, cu ce a trecut?

| gabicoo a răspuns:

Nu te doare nasul de la testul Covid. Doar dacă ți-a recoltat proba cu coada de la mop.

| StudentLaMedicina a răspuns:

Este normal să te doară este un test destul de violent pentru nas. Nu prea ai ce să faci, o să îți treacă.