| lazio9 a întrebat:

Am avut o iubita care intr-o zi s-a certat cu familia eu nu eram in oras asa ca s-a refugiat in casa unui prieten, acesta a lasat-o sa locuiasca la el o perioada doar in schimbul de relatii sexule, eu am aflat si de atunci am avut doar certuri mi-am pierdut increderea in ea, e adevarat ca multa vreme am tratat-o urat, am facut-o curva de multe ori etc intr-o zi ea spune ca are alt iubit si mi-a spus adio, dupa 1 luna a revenit la mine spunandu-mi ca nu ma poate uita si ca ma iubeste si ca m-a parasit deoarece am tratat-o foarte urat, dar ca acum mai vrea sa incerce inc 1 data, eu bineanteles am tratat-o cu ironie si ma simt putin vinovat, voi ce parere aveti? dau funda, multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| RaduPhantom a răspuns:

Ar trebui sa ii mai dai o shansa si sa vezi ce se intampla... dragostea triumfa mereu! big grin

| lazio9 explică (pentru RaduPhantom):

Toti merita o a 2-a sansa, cu timpul am sa fiu mai atent si o sa ma conving de mai multe lucruri, pana acum e ok

7 răspunsuri:
| BogdanV20 a răspuns:

Orcum nu a facut bine ce-a a facut ca a intretinut relatii sexuale cu un prieten de al tau, oricum nici tu nu ai procedat bine, pute-ai sa vorbesti cu ea deschis sa vezi de ce a facut asta si poate lamureati ceva. Orcum tu sti mai bine ce fel de fata e, in ziua de azi poti sa te astepti la orice. Un sfat : poti sa discuti cu ea pe subiectu voi 2 si apoi iti vei da seama ce fel de persoana si ce vrea cu adevarat de la tine. Sper ca ti-am putut fi de ajutor. Succes!

| benga94 a răspuns:

E urat ce ti s-a intamplat! Cum sa se duca sa stea la unu in schimbul sa se culce cu el? da tu nu aveai pe nimeni acasa? mama tata frate bunici etc, putea sa vb cu tine si tu daca nu erai in oras sa o trimiti la o ruda dea ta, nu la pularaii ca sa isi bata joc de ea si tu dupa aia sa te impaci cu ea, dupa aia sia mai facut si alt iubit si-a batut si ala putin joc de ea si acum vrea iar la tine, eu zic deja ca tea luat de fraierica sincer!

| chupyka a răspuns:

Frateee ai procedat total corect

| Darkkfruit a răspuns:

Pe bune?
Vai dar ce tragic, te-a inselat cu ala si tu esti ceva de genul : aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa da draga mea cat te-am asteptat.
NU, mergi mai departe, mai sunt fete

| snoooooooooopy a răspuns:

AI procedat corect...probleme din familie nu se rezolva,, prostituandu-te,, Imi pare rau sa spun asta. Evita sa stai pe langa astfel de persoane. Daca simti ceva si vrei sa incerci poti risca foarte mult.

| Marylyy a răspuns:

Nu merita...si a batut joc de sentimentele tale