| maricel a întrebat:

Am avut o otita acum o saptamana, am fost la medic, am tratat-o, dar acum nu mai aud bine cu urechea, si o simt parca ar fi amortita. Ce trebuie sa fac, sa mai astept poate imi revin, sau sa merg la medic?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| kr.mdy a răspuns:

Ai stat prea mult si ti-a afectat timpanul, cu timpul o sa-ti revii dar fereste-te de apa in urechi.

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Mai mergi o data la ORL-ist, pentru a exclude o complicatie.

| Kaname a răspuns:

Eu recomand sa te duci la doctor.Nu mai astepta ca se poate agrava.