| andrei099686086 a întrebat:

Am avut un accident de masina acum 3 saptamani, iar acum a inceput sa ma doara in stanga sub coaste.Ce ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Începătorul988 a răspuns:

Salut. Cauze pot fi multe, mai bine te duci la un medic pentru a iti face o radiografie

4 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Vezi un medic internist sau ortoped cat mai curand.

| andrei099686086 explică:

Am uitat sa spun ca, cand stau cu piciorul stang intins ma doare tare.

| JosepCentaurul a răspuns:

Poate sa fie ceva dislocat, cel mai bine presupun, e sa mergi la medicul de familie si eventual sa faci o radiografie.