| Begin101010 a întrebat:

Am avut varicela in copilarie,dar am o buba in ureche, pot sa am iarasi?
Nu aveam sa intreb, dar cea mai buna prietena a mea a avut varicela adineauri si imi e frica daca nu m-am molipsit!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| ZOZOKid a răspuns:

Nu, nu poti sa mai faci inca o data varicela. Buba aia e de la altceva.

| d3javw a răspuns:

Imposibil sa ai iarasi am avut si eu o buba deasupra urechi dar a disparuttongue