| anonim_4396 a întrebat:

Am baut 7 pastile SEDATIFPC sa adorm...doar tremur putin, dar somnul nu imi vine! De ce oare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Mina a răspuns:

Doza uzuala este de 2 comprimate de 3 ori pe zi! Ai baut 7 pastile sa adormi?! Intreaba pe cineva in masura sa iti explice ce trebuie sa faci.

| sy46 a răspuns:

Las' ca o sa vina de nu o sa te mai lasewinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai bea 7 pastile si dormi pe vecii

| anuska a răspuns:

Vai nu prea e bine vezi sa nu fie expirate

| Musique_7725 a răspuns:

Cred ca ar trebuie sa te duci la doctor...

| Adina_6421 a răspuns:

Tu crezi ca daca bei o pastila te adoarme direct? Nu! trebuie sa astepti