| CasiXeN a întrebat:

Am ceva pe picior la talpa,adica imi iese ceva din el(cum sa explic)imi cresc ceva "besici",dar nu cred ca sunt besici, am vreo 8-9 pe un picior si 3 pe alt-ul la unul pe talpa, la celalalt am pe la degete si mai in jos...ce este? Este ceva grav?+ Ca ma dau cu ceva crema.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| anoniiim1807 a răspuns:

Si eu am avut pe degetele mari de la picioare.
Sunt asa durereroase si sunt tari.
Astea pot sa iti apara si de la prea mult stat in picioare..la mine din cauza asta au fost.
Sunt ceva plasturi care au ceva verde inauntru si il pui pe bubita, batatura mai exact si trece.
Sper ca despre asta e vorba.