| Gingeriki a întrebat:

Am cumparat o apa plata calda, statea langa un radiator sau ceva, care emana aer cald...are ceva daca o beau? Caldura stiu ca strica orice, dar cand e vorba de apa imbuteliata nu sunt sigura.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Tiger7777 a răspuns:

Nu o mai bea, probabil ti se va face scarba si vei vomita. Arunc-o

| Ssssmokin a răspuns:

Am beut odata niste apa minerala care a stat de ceva timp la caldura. A avut un gust asa rau ca imi venea sa vomit si a doua zi. Altii au beut din ea, nu stiu, depinde. Eu zic sa nu, cel mai bine ceva rece.