| Marius22222222222 a întrebat:

Am descarcat un dulap din masina si acel dulap avea marmura.Ei bine fiind greu m-am lovit in el la picior. Efectiv ca doare osul.Ce e de facut in afara de mers la medic?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| XxBlueRosexX a răspuns:

Pune niste gheata si da cu Bepethen unguent gasesti la farmacie

5 răspunsuri:
| TimberWolf a răspuns:

Din poza aia vad ca esti om in toata firea, te plangi de o lovitura?

| Marius22222222222 explică (pentru TimberWolf):

Si daca sunt om in toata firea nu ma pot lovi sau cere un sfat?

| TimberWolf a răspuns (pentru Marius22222222222):

Da cu bepanten!

| Marius22222222222 explică (pentru TimberWolf):

Multumesc