| Amaliutsa a întrebat:

Am deviaţie de sept. Doctorul mi-a spus că trebuie operaţie. La 15 ani, dacă mă operez, nu creşte osul şi deviaţia înapoi?
În orice caz, mă voi duce la un particular. Preţul am înţeles că e undeva la 1500-2000 euro.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| LaurentiuPG a răspuns:

Din cate stiu ai nevoie de minim 18 ani pentru asemenea operatie deoarece pana la 18 ani corpul creste foarte repede si operatia nu ar avea succes(explicate oferita de un medic surorii mele care are aceeasi problema)

| Amaliutsa explică (pentru LaurentiuPG):

Si cum poti trai pe jumatate neoxigenat? :O