| rhdjskdjjcjfjdjx a întrebat:

Am. facut analize cu factor. Mi se pare ca doua. dar diferite. au iesit bine. Am facut RMN cu substanta de contrast tot ok, am facut EGE parca. tot ok consult neurologic, ceva presiune intraoculara parca. Se observa presiunea intracraniana sau cum se cheama in RMN? analize si ce am mai mentionat eu?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu.