| anonim_4396 a întrebat:

Am facut un set de analize acum 6 luni si totul era in regula. Credeti ca s-ar fi putut schimba ceva drastic de atunci pana acum? Ma refer la probleme grave gen cancer sau alte lucruri sa fi aparut probleme mai grave in astea 6 luni?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Nirvanaaa a răspuns:

Pot diferi valorile, dar nu cu mult. De aceea se recomanda a se efectua analize de sange anual. In 6 luni imi e greu sa cred ca poate aparea un cancer.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai vreun istoric cu vreo boala cronica? Cum sa dezvolti un cancer in 6 luni, mi se pare imposibil.
Schimbari in corp se produc tot timpul, cand mananci, cand respiri. Nu cred ca s-a prabusit tot sistemul tau imunitar in 6 luni daca tu te simti bine.