| anonim_4396 a întrebat:

Am fost la doctorita de familie sa cer trimitere pentru analize si nu a vrut sa imi dea, intrebandu-ma de ce vreau sa fac.
Am mai facut in noiembrie, si acum nu ma simt prea bine si vreau sa verific daca am probleme. Insa aceasta doamna nu imi da trimitere straight face si la analizele trecute aveam multe lipsuri...si destul de mari, iar ea a spus ca nu am nimic.
Ce pot sa fac? Oricum ma voi duce la alta doctorita de familie, atata indiferenta ca la aceasta femeie nu am vazut...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Lostlyric a răspuns:

Chiar asa!

| Cristian_Cristi_1986 a răspuns:

Bravo,pai raspunsul ti l-ai dat singur/a.
Cauta alt doctor de familie Cum naiba sa nu ti mai dea sa repeti analizele daca acum cateva luni ti-au iesit rau, pff.

| CarBitBTC a răspuns:

Află cine este Satan, Diavolul.

https://www.seruah.com/cine-este-satan.html