| anonim_4396 a întrebat:

Am fost la medic si mi s-a spus ca am inceput de depresie. Aveam niste simptome de ameteala si durere de stomac.Acum am o senzatie de rau general.Imi trece depresia sau mi se agraveaza mai tare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Gsix a răspuns:

Ti se va agrava, te rog incearca sa reduci stresul si grijile considerabil, in caz contrar... starea ta se va agrava.