| Andrəi a întrebat:

Am fost pe 23 decembrie la o policlinica pentru o problema cu mucus din gat,capul pieptului, mucusul care ajungea la mine in cavitatea bucala si dupa trebuia sa scuip la cate 5-10 minute,am luat niste medicamente pe care mi le-a prescris doctorul dar nu funcționat, pe 4 ianuarie voi merge iar la doctor,imi e frica sa nu ajung sa ma opereze,nu as putea sa ma gândesc daca ma trezesc când imi baga doctorul acul/siringa aia in nas,plus ca nici nu stiu cat costa,unde as putea sa o fac in Constanța, cat dureaza,o sa doara,ce trebuie sa fac inainte/dupa operatie,ce nu am voie
Dau funda daca imi puteti spune cat costa, si cat dureaza
Un an nou fericit!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| AdelinaC a răspuns:

Nu cred ca te va opera, mai degraba sa iti faca o radiografie pulmonara ca sa faca cauza mucusului.