| nikolettta a întrebat:

Am fost racita pana acum vreo saptamana si mi-au trecut aproape toate simptomele doar ca inca imi curge nasul. Ce as putea face sa scap si de aceasta problema cat mai repede? mersi funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Colourss a răspuns:

Si eu sunt in aceeasi situatie!
Imi bag picaturi Olynth sau Bixtonim XYLO in nas si astept 5 minute si mi se desfunde nasul! Mai beau si ceai, coldrex si asta ai putea lua si tu!

Sper ca te-am ajutat! Funda?

3 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Daca n-ai luat pune mana si mai i-a niste paracetamol sinus, sau parasinus cum numeste el, si iti vand un pont cumparati niste bomboane mentolate de la halls din astea negre cele mai mentolate si ai sa observi ca atunci cand le papi nu o sa iti mai curga nasul asa rau. Sanatate!

| emyllya a răspuns:

Bea ceaiuri, ia paracetamol si imbracate mai gros pentru ca afara sunt virusi si e frig.

| Assul_Samir_1997 a răspuns:

Probabil ca esti alergica... chiar daca raceala tia trecut, nasul poate sa-ti curga si sa iti lacrimeze ochii din cauza unei alergi de primavara... pentru ca asa sun si eu primavarawinking