| TpuAnonim1234567891011user a întrebat:

Am fundu ca de fata (sunt baiat) credeti ca ar trebui sa slabesc sau sa mi-l las asa cum e?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| LisaJulie a răspuns:

Nu mai baga in seama comentariile altora! Asa arăți tu și e ok

7 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Îl lași așa și îți cauți gagic. E la modă acum curcubeul.

| FreddieM a răspuns:

O sa ai fund de fata slaba.laughing)
Cheers

| StudentLaMedicina a răspuns:

Cred că ar trebui să fii aşa cum îți place ție. Nu prea contează ce credem noi. Sau?

| shyde a răspuns:

E ok, n-are treaba constructia corpului cu conceptiile sociale. Corpul e cum e.

| TpuAnonim1234567891011user explică:

As vrea sa mai adaug ca sunt slab si am talie subtire si solduri putin cam mult bombate

| TpuAnonim1234567891011user explică:

As vrea sa mai adaug ca sunt slab si am talie subtire