| anonim_4396 a întrebat:

Am inaltimea 1.55 greutate 50kg masa musculara cu credeti este normal?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu poti avea 50 kg masa musculara e imposibil asa ceva, greutatea la ce inaltime ai e ok

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Am 15 ani fac sport de la gradinita

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Nici daca faci sport pana la 150 de ani nu cum sa ai 50 de kg de muschi, omule biologie ai facut? sti din ce e format organismul uman? de oase ai auzit?

| OnuOnulică a răspuns:

Dacă ai 1.55 și 50 de kg ești puțin gras. Mai slăbește 5-6 kg. Nu ai cum să ai 50 kg numai de muschi la vârsta ta.

| alexandrualind a răspuns:

Esti grasut!