| Sandibel23 a întrebat:

Am inghitit din greseala o bucatica de material de cam 1 cm lungime ...trebuie sa imi fac griji?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Roaga-te sa nu fi fost infectata cu microbi sa nu faci vreo infectie la stomac. In afara de asta, nu ai de ce sa-ti faci griji! happy

| William a răspuns:

Uau, cum ai reusit? Nu o sa ti se intample nimic grav.

| Dora_Mark_1997 a răspuns:

Nu ti se va imtampla nimic